Тинејџер пронајден мртов на таван - хорор го стресе Балканот

Уште една трагедија го потресе Балканот. Утринава во Чачак било пронајдено безживотно тело на 14-годишно момче чиј идентитет е непознат. 

Според податоците на српскиот Блиц, момчето било пронајдено мртво на таван од зградата каде живее.

Засега не е познато ниту како настапила смртта, ниту кои семотивите. Повеќе детали се најавени за подоцна.

09.07.2014 - 09:54
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега