ВИДЕО: Познатата ѕвезда падна од бината и и ја скрши раката на обожавателката

Познатиот пејач Роби Вилијамс доживеа инцидент на концертот откако падна од бината, сакајќи да се симне да ги поздрави фановите.

Наместо поздрав, тој се лизна и падна врз обожавателка на која при тоа и ја скрши раката.

 

04.07.2014 - 12:05
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа