ФОТО: Погодете кој маж од Македонија има вакви нозе

Боки 13 на Facebook се поафли со своите нозе. Многу жени би му завидувале

04.07.2014 - 00:28
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега