Трагедија во Битола: Се забил во ѕид и загинал

 

58 годишниот битолчанец Раде Н. вчера со велосипед се удрил во бетонски ѕид и починал.

Според информациите од МВР, незгодата се случила вчера во 13:45 часот на улицата „7. Јули“ во Битола. Битолчанецот со својот велосипед се забилво бетонски ѕид.

Раде бил пренесен во битолската Клиничка болница,каде им подлегнал на повредите.

 

02.07.2014 - 13:07
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега