Нов тренд на свадбите: Невестата и девериците си ги покажуваат задниците

 

Нов тренд на венчавките, невестата и девериците си ги покажуваат задниците.

Имено, станува збор за таканареченото Свадбарско селфи  (Wedding flashing) на кое девојките кога ќе го кажат судбоносното „ДА“, заедно со кумата и девериците, самоуверено ги креваат фустаните и ги покажуваат задниците.

02.07.2014 - 10:38
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега