Мртва жена на сред улица во Скопје

 

Синоќа околу 23 часот, на улицата „Радишанска“ во скопско Радишани било пронајдено безжвотно женско тело. Според информациите од полицијата, на телото немало траги на насилство.

Полицијата утврдила дека се работи за 51 годишната С.Б. Телото е предадено на обдукција која треба да ги открие причините за смртта.

 

02.07.2014 - 10:19
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега