Денеска пекол - утре ќе се раздува

 

 Времето сончево со мала до умерена облачност и со слаб ветер од јужен правец.

Температурата од 24 до 33 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб ветер од јужен правец.

Температурата до 31 степени.

Во четврток ќе дува умерен до засилен северен ветер. 

02.07.2014 - 08:16
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега