ВИДЕО: Ѓоковиќ флертува со убава навивачка

 

Најдобриот српски тенисер Новак Ѓоковиќ за неколку дена треба да го каже судбоносното „ДА“ со својата вереница Јелена Ристиќ. Токму пред венчавката во српските медиуми, на шега, потсетуваат на една реклама што Ѓоковиќ ја снимил на почетокот на кариерата, во која заведува убава навивачка…

Погледнете...

01.07.2014 - 20:39
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега