Украл сеф од пошта во Скопје - кога го отворил се шокирал

 

Во СКопје уште една пошта мета на крадци. Според информациите од полицијата, крадец рано утринава влегол во поштата кај Железара на улицата Коце Металец, и верувале или не, насилно ја отворил вратата и украл сеф во кој имало само 300 денари! 

Полицијата трага по сторителите.

01.07.2014 - 11:40
Фото: 
sitel
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега