ВИДЕО: Опасно секси девојки во новиот спот на Ковачевиќ

Во најновиот спот на Саша Ковачевиќ можеме да забележиме опасно жешки девојки, кои дефинитивно дополнително ќе го вжештат ова лето.

Песната „Ноќ до подне“ е вистински летен хит, кој се снимаше во Грција.

Во снимањето на спотот учествувале над 40 луѓе, а снимањето траело неколку дена.

Новата продукција на Ковачевиќ, „СК медиа“ стои зад ова дело, а режисер е Димитрие Јоковиќ.

Погледнете го спотот, за кој се вели дека навистина ќе биде една од песните кои ќе го одбележат летото.

01.07.2014 - 09:17
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега