ВИДЕО: Трогателна животна приказна на едно детенце кое буквално го расплака светот

Ова видео успеа да расплака 2 милиони луѓе во светот. Имено се работи за детенце кое останало без својата мајка и сега расте само во дом.

Погледнете...

28.06.2014 - 15:31
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега