ВИДЕО: Лудост- вадење заб на руски начин

На кој му е потребен стоматолог кога има вакви другари?!

Русите никогаш не престануваат да не изненадуваат со своите досетки. Бидејќи забарот е далеку, а и скапо ќе го чини неговите приајтели се понудиле да му ја скратат маката.

28.06.2014 - 15:00
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега