Нивес повторно ги почести фановите со жешка фотографија- и кога чита таа е стегната во секси фустан

Хрватската старлета, пејачка, и актерка  Нивес Целзиус се  почесто знае како да ги „запали“ своите  следбеници на Инстаграм, со провокативни фотографии.

Раскошната убавица на својот Инстаграм профил објавила фотографија во тесен фустан оставајќи нејзиното раскошно деколте да дојде во преден план и високи чизими.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.10.2020 - 22:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега