Ни трага, ни глас: Се трага по мајка и ќерка кои исчезнале пред три недели (ФОТО)

 

Советникот Самет Салиевски објави статус на неговиот профил при што побара помош од граѓаните за исчезнатите Сабина Сабединовска и ќерката Елиф.

СВР Куманово добиле пријава на 9 септември во 14.30 часот од И.Н. (59) дека исчезнале мајката и ќерката.

Од полицијата преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

28.09.2022 - 19:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега