Неостварена остана нејзината желба да добие дете: Снеки вели дека сè се случува со причина

Пејачката Снежана Бабиќ – Снеки не си ја исполни желбата да се оствари во улогата на мајка, што беше нејзина голема надежа и никогаш не криеше колку ги сака децата.

Иако таа беше во брак од 2002 до 2009 година, со германски бизнисмен со српско потекло, но тие немаа потомство.

Сепак, Снеки не очајува, велејќи дека сè се случува со причина.

-Не се каам за ништо. Ако тоа беше наменето да се случи, тоа ќе се случеше. Тоа би бил и мој совет до сите луѓе, дури и ако не сум компетентна за тоа: што треба да ви се случи, ќе се случи. Без солзи, одиме понатаму, истакна тогаш таа и додаде:

„Одиме во друга димензија, можеби ќе биде поинаку“ – изјави тогаш Снеки.

16.01.2023 - 22:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега