Не му прости: Се разведе Натали Портман


Актерката Натали Портман и Бенџамин Милпје се разведоа по 12 години брак.

Актерката Портман поднела барање за развод откако минатата година во јавност исплива веста дека таа била изневерена од нејзиниот сопруг.

Имено, француските медиуми тогаш објавија дека Милпје имал афера со активистката за заштита на животната средина Камил Етјен.

Портман и Милпје имаат две малолетни деца.

09.03.2024 - 12:59

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега