Намерно или случајно, Рита Ора повторно покажа повеќе од што треба! (ФОТО)

Англиската пејачка со потекло од Косово, Рита Ора (29) се пофали со нов провокативен фустан, но очигледно не забележа дека во еден момент покажа премногу.

Рита позираше во креација со длабок шлиц, но и отвори на стомакот. Таа под фустанот кој ги истакнуваше нејзините облини и атрибути, немаше градник, па многумина можат да ги забележат нејзините брадавици.

Нема сомнеж дека атрактивната русокоса има совршено тело, на кое секој мускул е на своето место.

Многумина сметаат дека „случајната“ глетка не е поради невнимание, туку дека сакала да ги заинтригира своите обожватели.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.07.2020 - 22:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега