Младо момче истепано на Бит Пазар

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 22:00 часот СВР Скопје, 20-годишниот Н.Ј. од село Брест, скопско, пријавил дека околу 20:20 часот на подрачје на Бит Пазар бил физички нападнат од две лица поради недоразбирање во сообраќајот. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.03.2021 - 16:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега