Млад скопјанец претепан и избоден на Бит Пазар


Млад скопјанец претепан и избоден на подрачјето на Бит Пазар.

Вчера во 20.40 часот во СВР Скопје, Д.С.(24) од Скопје пријавил дека на 17.04.2024 околу 12.45 часот на подрачјето на Бит Пазар, по претходна расправија, бил физички нападнат од С.Р.(42), кој употребил и остар предмет и му нанел повреда.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

19.04.2024 - 15:55

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега