Мисајловски: Нема откажување кога е во прашање Македонија

-Нема откажување кога е во прашање Македонија!!! Од Железара продолживме со директни средби од врата до врата кај жителите на Маџари 2, Општина Гази Баба. Ќе го посетиме секој дом, ќе разговараме со секој еден човек, ќе ја презентираме нашата победничка програма и ќе ја побараме поддршката од нашите сограѓани, објави Владо Мисајловски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ и носител во Изборната единица 2.

Тој потенцира дека, само обединете ќе успееме Македонија повторно да биде горда, силна и просперитетна! Македонија повторно твоја! Заокружи број 2.

22.04.2024 - 20:52

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега