Министерот Панче Тошковски вечерва гостин во Бомбакис поткаст

Вечерашен гостин во Бомбакис поткастот е министерот за внатрешни работи Панче Тошковски. 

Министерот раскажува за својот приватен живот и  своето детство. Открива каков е со пријателите, но и за своите почетоци во политиката.

21 часот, на Јутјуб каналот на Бомбакис. Не пропуштајте.

03.03.2024 - 16:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега