Мицкоски дојде на протестот пред Собрание

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски дојде на протестот пред Собранието. Трет ден по ред граѓаните протестираат против францускиот предлог.

05.07.2022 - 20:31
Фото: 
Принтскрин/ТВ21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега