Маж пронајден мртов во Кочани

Маж пронајден мртов во близина на пожарната во Кочани.

-На 27.07.2021 околу 06.00 часот во Полициската станица Кочани, од Територијалната противпожарна единица Кочани било пријавено дека во близина на Територијалната противпожарна единица било пронајдено починато машко лице, велат од МВР.

Увид извршила екипа од Полициската станица Кочани, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.

27.07.2021 - 16:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега