Марјана Станојковска се соблече во бикини и оваа летна сезона и изгледа „пеколно“ (ФОТО)

Една од најатрактивните македонски водителки Марјана Станојковска секогаш изгледа негувано, згодно, секси и во топ форма.

Без разлика дали е облечена во долга елегантна тоалета, тренерки, кежуал комбинација или разголена во бикини, таа изгледа и подобро од „7ца“ на Лото.

Секоја лето, македонската лото девојка се расоблекува во бикини, некогаш за рекламирање на бредновите, некогаш за да ужива и таа во летните денови во сенка од работните обврски и ангажамни кои ги има во текот на целата година.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.08.2020 - 15:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега