Марјана Станојковска ја заведува јавноста: Се соблече и го привлече вниманието на сите (ФОТО)

Познатата водителка Марјана Станојковска на социјалната мрежа „Инстаграм“ повторно одлучи да заведува. На последната фотографија што ја објави, водителката се соблече и позира со очила за сонце и виолетова боја на бикини.

Изгледот го надополни со црни очила за сонце. Кога станува збор за декорацијата на ноктите, Станојковска се одлучи за нежен изглед - француски маникир.

Како Ви се допаѓа ова издание од Марјана?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

08.08.2022 - 17:57
Фото: 
Инстаграм/ @marjanamay

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега