Манекенка потрошила 110.000 евра за да има најтенок струк на светот (ФОТО)

Дора Родригез се натпреварувала за Мис Универзум, а сега го изненади светот кога го покажа екстремно тенкиот струк.

Имено, манекенката потрошила околу 110.000 евра за преку операција да дојде до најтенкиот струк на светот.

„Потрошив повеќе од 100.000 фунти во последните неколку месеци на липосукција и мамопластика. Сè уште не сум размислила за отстранување на ребрата, но веројатно ќе го направам тоа за да ја постигнам мојата цел“, рекла манекенката

Дора верува дека сега, со ултра тесен струк и силикони во градите, има фигура на Барбика и тело од соништата. Таа истакнала дека е среќна иако направила многу пластични операции.

 
 
 
View this post on Instagram

A beautiful and fun summer was had #grateful

A post shared by Dora Rodriguez (@dorarodriguez.es) on Sep 3, 2020 at 2:38pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Real submission stems from admiration, anything else is a pastime. @bazaarvietnam @gabrielrphotography

A post shared by Dora Rodriguez (@dorarodriguez.es) on Sep 17, 2020 at 1:34am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.09.2020 - 15:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега