Мајката на Данка гуглала информации за граничниот премин меѓу Србија и Романија


Непосредно пред исчезнувањето на Данка Илиќ, мајката го гуглала граничниот премин меѓу Србија и Романија покажала историјата на телофонот.

Однесувањето на мајката и она што го барала во компјутерот и телефонот непосредно пред исчезнувањето е многу чудно. Го гуглала граничниот премин Кладово – Турнa-Северин – пренесуваат српски медиуми ппвикувајќи се на информации од истрагата.

02.04.2024 - 12:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега