Коста Костадинов се жени: Неговата избраничка кажа „ДА“ (ФОТО)

Портпаролот и пратеник на владејачката СДСМ се реши да влезе во брачните води. Имено, тој ја запроси својата девојка Марија, и истото го објави на социјалната мрежа фејсбук.

„Животот ми овозможи да те запознаам, Бога пушти знак да се препознаам себеси и да си го препознаам животот со тебе.

Нека љубовта трае до последниот атом.
Затоа што си моја, затоа што те сакам.
Од овде до небото и назад“ , стоеше во натписот на фејсбук профилот на Костадинов.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.01.2021 - 09:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега