Ќерката на Силвестер Сталоне го покажа телото во минијатурно бикини

Систина Сталоне, ќерка на холивудската ѕвезда Силвестер Сталоне објави фотографија на Инстаграм на која позира во бикини. Систина во прв план ги стави стомачните мускули.

-Не сум тука, ама да се правиме дека сум, напиша таа под објавата.

 
 
 
View this post on Instagram

Not actually here, but let’s pretend

A post shared by Sistine (@sistinestallone) on Oct 4, 2020 at 10:30am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Hereee’s Tina!

A post shared by Sistine (@sistinestallone) on Sep 28, 2020 at 2:09pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.10.2020 - 22:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега