Ким Кардашијан позираше топлес- Фотографија вредна речиси 6 милиони лајкови

Ким Кардашијан позираше во хулахопки кои речиси совршено одговараат на незината боја на кожа, поради што на многумина им изгледаше дека е целосно гола.

40 годишната ѕвезда ја промовираше својата линија на облека, а за фотографијата која ја објави на Инстаграм доби речиси 6 милиони лајкови.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.03.2021 - 17:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега