Карлеуша официјално потврди дека се разведува од сопругот

Српската пејачка Јелена Карлеша се појави во јавност откако беше нападната од нејзиниот сопруг додека била со нејзиниот пријател во семејната вила на Дедиње.

Јелена ја прокоментира врската со сопругот Душко Тошиќ. Медиумите веќе подолго време пишуваа дека тие се разведуваат, а Карлеуша сега потврди.

„Во моментов сме во фаза на спогодбен развод“, изјавила Јелена Карлеуша на белградскиот плоштад Република, каде беше претседател на жирито кое ќе ја избере Мис Србија за 2024 година.

21.06.2024 - 15:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега