Кај неа Роналдо немал шанса: Руска манекенка позираше гола, па проговори за љубовниот живот (ФОТО)

Руска манекенка Викторија Одинкова (26) проговори за својот љубовен живот и објави дека многу спортисти се обиделе да ја заведат.

Викторија изјави за „Пеоплеталк ТВ“ дека ја бркал Луис Хамилтон некое време.

„Во еден момент беше романтино, ми се додворуваше, но таа врска еволуираше во пријателство.Јас живеам во Русија, а тој не. Станавме пријатели кои може да си праќаат пораки и да честитаат празници“

 
 
 
View this post on Instagram

@mavrin w/ @irina_dreyt @vi_odintcova

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on Jul 19, 2020 at 10:52am PDT

За разлика од Хамилтон, Роналдо ја немал таа среќа Викторија да му одговори.

„Роналдо ми пиша. Беше тоа одамна. Ме поздави и ме праша како сум. Ја избришав пораката и не му одговорив“ рекла убавата Русинка.

Други јавни имиња не споменала, но рекла дека пораки и пристигнуваат цело време.

„Често примам пораки од професионални спортисти, особено од европски фудбалери. Јас дури и не ги паметам овие имиња. Само гледам друга порака од играч и не ги отворам.“

 
 
 
View this post on Instagram

Tender photo series in MAVRIN magazine. Don't forget to subscribe and check the new photos on your own (link in bio) bio) @mavrinmag @mavrin

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on Jul 16, 2020 at 11:19am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.07.2020 - 16:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега