Јакимовски откри колку потписи се собрале за него до вечерва

Актуелниот градоначалник на Општина Карпош, Стевчо Јакимовски на социјалната мрежа Фејсбук соопшти дека до денеска се потпишале за него вкупно 6.646 лица.
„До денес до 20:00 часот, вкупно 6646 граѓани ја поддржаа мојата кандидатура.
Ви благодарам за поддршката и Ве повикувам утре масовно да се потпишуваме, продолжуваме до 10000“, стои во неговата објава на Фејсбук.

27.02.2024 - 20:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега