Ја пријавил во полиција: Скопјанка го нападнала малолетниот син на поранешниот сопруг

На 17.06.2024 околу 23.43 часот во СВР Скопје, 36-годишен маж од Скопје пријавил дека неговиот малолетен син бил физички нападнат од неговата поранешна сопруга И.К.(25) од Скопје, информира МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

18.06.2024 - 22:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега