Ја критикуваа поради фотошоп а таа одговори со голотија- Сораја во досега најжешко издание (ФОТО)

Старлетата Сораја иако е прогласена за “силиконска кралица“, таа во последно време е критикувана дека претерува и со фотошопот.

Па иако поради последните објави беше мета на критики, овојпат старлетата со провикативни фотофрафии во секси долна облека направена од само неколку црни ленти кои едвај сокриваат нешто доби само коплименти.

Погледнете како изгледа:

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sara (@sorajavucelic)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sara (@sorajavucelic)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.04.2021 - 10:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега