Изгледа фантастично по породувањето: „Пука“ деколтето на Хелена Топаловиќ, а сите гледаат во нејзиниот стомак

Хелена уште еднаш ги „запали“ мрежите со жешка фотографија.

Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалко, Хелена Топаловиќ пред само два месеци ја роди ќерката.

Иако помина малку време, Хелена се соблече и ја покажа својата завидна фигура во бикини. Бикините во златна боја одлично ги истакнаа нејзините атрибути, а нејзиниот извајан стомак беше нешто што сите го забележаа.

Сето ова младата мајка го ускладила со накит во иста боја, а коментарите во форма на пофалба се нижат.

22.09.2023 - 13:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега