Исчезна скопјанка - нејзиниот син побара помош

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 01:30 часот во Полициска станица Драчево, 60-годишниот Ж.А.од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата мајка 87-годишната Р.З. од Скопје. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.04.2021 - 16:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега