Исчезна 14-годишно девојче од Скопје

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 01:00 часот во Полициската станица Гази Баба, 48-годишниот М.А. од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата 14-годишна ќерка Ш.А.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информира МВР.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.10.2020 - 16:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега