Хрватската Ким Кардашијан покажа како изгледа во бикини пет месеци по породувањето

Хрватската инфлуенсерка која многумина ја викаат балканската Ким Кардашијан, Јелена Периќ, пет месеци по породувањето се соблече во костим за капење и ја покажа завидната фигура.

На фотографијата Јелена позира во едноделен, црн костим за капење и собрала повеќе од 25.000 лајкови.

„Невозможно е неодамна да си родила“, „Baywatch“, „Најубава наша“, „Совршено тело“, се дел од коментарите.

Инаку, Јелена и нејзиниот партнер Игор Бубњиќ овој викенд на детето му дале име Тео, после што е организирана и лускузна прослава за крштевката.

 
 
 
View this post on Instagram

@meshki @meshkiswim

A post shared by Jelena Peric (@j_make_up) on Jul 12, 2020 at 4:56am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.07.2020 - 17:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега