Градоначалникот на Росоман позитивен на Ковид-19

 Градоначалникот на Росоман Бранко Јанев е позитивен на вирусот Ковид-19.

Тој информацијата ја објави на својот Фејсбук профил.

Упати порака сите да се чуваат  од вирусот и да останат здрави.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2021 - 10:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега