Го напушти спортот за порно индустријата: Сега откри дека заработува вртоглави суми (ФОТО)

 

Поранешната возачка на суперавтомобили Рени Грацие го напушти професионалниот спорт и почна кариера во порно индустријата.

Таа во 2015 година сфати дека нема многу да заработи позади воланот, па се префрли на 18+ кариера пред камера.

За време на гостување во подкаст „Сѐ е вистина“ Грацие потврди дека само со првата недела од снимањето на „Only fans“ заработила 26.000 евра, а за едно лето речиси 400.000 евра.

-Сега сум во извонредна позиција кога станува збор за парите и се подготвувам за нов одмор, најави атрактивната бивша спортистка.

 

 
 
 
View this post on Instagram

No bad days

A post shared by RENÈE GRACIE (@renee_gracie) on Jun 24, 2020 at 3:25pm PDT

Откри и со какви предрасуди се соочува.

-Луѓето мислат дека сум најнапалената девојка на светот, на сето тоа е претстава, открива таа.

 

 
 
 
View this post on Instagram

What’s your favourite colour? Mines black

A post shared by RENÈE GRACIE (@renee_gracie) on Sep 6, 2020 at 3:01pm PDT

Партнер во филмовите кои ги снима е нејзиното момче.

Додава дека грижата за финансиите ги префрлила на нејзиниот татко.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Favourite Star Wars character and why?

A post shared by RENÈE GRACIE (@renee_gracie) on Oct 8, 2020 at 1:58am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.10.2020 - 20:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега