Главата на нејзините гради: Роналдо и Горгина покажаа колку се сакаат (ФОТО)

Кристијано Роналдо и неговата избраничка Георгина повторно ја ''запалија'' социјалната мрежа Инстаграм.

Еден од најдобрите фудбалери на светот објави нова заедничка фотографија и за помалку од половина час собра над 2 и пол милиони лајкови.

И не е ни чудно, затоа што на споменатата социјална мрежа го следат 235 милони луѓе.

Станува збор за интимен момент од нивниот одмор.

 
 
 
View this post on Instagram

Happy to share these beautiful moments with you!

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on Aug 12, 2020 at 6:36am PDT

„Среќен сум што можам да ги споделам овие прекрасни моменти со тебе“ - напишал португалскиот ас.

На фотографијата од годишниот одмор тие двајца изгледаат навистина заљубено, уживаат на јахта на која што се наоѓаат оваа седмица.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2020 - 22:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега