Ги изненади сите - Антонија Гиговска позираше во топлес издание (ФОТО)

„Животот во розово“. Очигледно дека младата пејачка Антониа Гиговска така и се чувствува, со оглед на тоа како ги опишала најновите фотографии кои го „запалија“ Инстаграм. Згодната Антониа на двете фотографии позира топлес, облечена само во розови хеланки. Со бујната руса коса ги покрива градите, но сепак, не покрила сѐ, оставила доволно за да ги распамети своите следбеници на Инстаграм.

Антониа, освен што изгледа феноменално, може да се пофали со уникатни вокални способности, а симпатиите на Балканот ги освои откако беше дел од музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Младата пејачка незапирливо ја продолжува својата музичка кариера. Секогаш е стилизирана, инспиративна за своите фанови, но и активна на Инстаграм, каде брои околу 100.000 следбеници.

20.01.2022 - 09:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега