Георгина ниту на ручек не може без врел фустан кој совршено ги покажува градите (ФОТО)

Георгина Родригез се пофали со фотографија со Кристијано Роналдо па воодушеви голем број фанови.

Убавата Џио објави фотографија од ручек со Роналдо на јахта, додека таа послужува во црвен деколтиран фустан.

Фотографијата за еден час собра повеќе од милион лајкови и голем број коментари.

 
 
 
View this post on Instagram

Que aproveche mi amor

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Jul 17, 2020 at 10:11am PDT

17.07.2020 - 21:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега