(ГАЛЕРИЈА) Прес24 на терен: Ова е зградата од каде што Вања била грабната

 

Прес24 во моментов е на лице место каде што била грабната Вања.

Лицето е грабнато од зградата, со претходна информација каде ќе оди и кога ќе се движи, а тие информации грабнувачите ги добиле од таткото на Вања.

Таа била грабната од внатрешниот дел на зградата, со врзани раце и нозе во вреќа за спиење.

 

04.12.2023 - 11:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега