ФОТО+ВИДЕО: Полицијата го однесе автомобилот во кој беше пронајден убиениот доктор

Полицијата утрово го однесе автомобилот во кој беше пронајден убиениот доктор. МВР информираше дека 67 годишниот доктор бил убиен вчера доцна вечерта а телото со неколку убодни рани во неговиот автомобил модел на Киа го пронашол неговиот син.


Случајот го потврди и Обвинителството кое издаде наредба за обдукција.


Повеќе фотографии: 

ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ФОТОГРАФИИ: Крв на асфалтот пред поликлиниката во Железара - тука бил нападнат докторот 

 

 

 

22.03.2024 - 10:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега