ФОТОВЕСТ: Со автомобил влетал на Гинекологија

Несреќа се случи вечерва во Клиничкиот центар. Лице со автомобил „влетало“ на Геникологија. Возилото е оштетено, а повеќе лица се присутни на местото на настанот. 

Официјални информации од институциите се очекуваат во текот на утрешниот ден.

24.06.2024 - 23:47

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега