ФОТО+18: Емили Ратајковски бремена објави целосно гола фотографија

Светски познатата манекенка на социјалните мрежи објави дека е бремена.

Емили Ратајковски е бремена 20 недела, а сега објави фотографија на социјалните мрежи каде е целосно гола, што не е прв пат за неа.

 
 
 
View this post on Instagram

20 weeks getting to know my new body

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Oct 27, 2020 at 5:42am PDT

Кога манекенката беше запрашана кој пол на детето го сака, таа одговори дека нема да го знае полот на детето се додека не наполни 18 години, кога тоа само ќе одлучи кој пол ќе биде и ги збуни сите со својата изјава. Патем, ова ќе биде првото дете на Емили и нејзиниот сопруг.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.10.2020 - 08:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега