ФОТО: Жешката Ева освојува со раскошните облини

Атрактивната Шпањолка Ева Падлок е модел и инфлуенсерка позната и како „мото кралица“.

Огнената Ева освојува со своето совршено тело и бујни гради.

 
 
 
View this post on Instagram

Comfy & cozy @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Eva Padlock (@evapadlock) on Jul 23, 2020 at 6:54am PDT

Оваа убавица со бујни гради прв ја забележал фотограф на „ Sports Illustrateda“ на една мото трка на која Ева држела чадор крај еден од моторџиите.

Сега Ева на трките најчесто промовира енергетски пијалоци поради што го добила и прекарот „ Monster Girl".

Убавата Ема поради своите совршени облини и жешки фотки на Инстаграм има повеќе од милион следбеници.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Comfy & cozy @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Eva Padlock (@evapadlock) on Jul 23, 2020 at 6:54am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

#sunday

A post shared by Eva Padlock (@evapadlock) on Jul 12, 2020 at 7:10am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

@fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Eva Padlock (@evapadlock) on Jun 11, 2020 at 12:14pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

I just need time... @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Eva Padlock (@evapadlock) on Jun 29, 2020 at 10:03am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

@fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Eva Padlock (@evapadlock) on May 31, 2020 at 11:28am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.07.2020 - 13:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега