ФОТО: Водителката на временска прогноза знае да позира- жешката Мексиканка во ултра кусо здолниште кое е „магнет за очи“

Водителката за временска прогноза Џенет Гарсија секогаш добива еден куп лајкови за нејзините провокативни фотографии, и како не би, кога велат дека има најсекси задник на светот.

Секако, овој атрибут беше во преден план на нејзините најнови објави, но малкумина успеаја да го тргнат погледот од мини здолништето.

Иако имала целосно проирна маица и ги „стави“ своите градиво преден план, сепак нејзиното латекс здолниште привлече најголемо внимание - најмногуврвките од страна.Тој совршено го истакна нејзиниот задник, а атрактивната Џенет знае како да ја земе најдобрата поза за дополнително да ја скокотка машката фантазија.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.01.2021 - 14:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега